*** Hotel Petr Bezruc ubytovanie Frydlant nad Ostravici

Hotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc Tieto stránky nie sú oficiálnou domovskou stránkou hotela Petr Bezruč, ale sprostredkovateľa www.hotel-ubytovani.com

Špeciálna ponuka, pobytové balíčky a zľavy - informácie v cenníku

Ubytovanie v Beskydoch : Hotel Petr Bezruč sa nachádza v kľudnej časti horského údolia vo svahu nad riečkou Satina pod najvyššou horou Beskyd - Lysou horou, v nadmorskej výške 620 m n.m. v obci Malenovice. Najbližším mestom je 7 km vzdialený Frýdlant nad Ostravicí.

Harmonické tóny sviežich prírodných krás sa miešajú s pestrou škálou rekreačných aktivít pre každé ročné obdobie: pešiu turistiku dopĺňa hustá sieť cyklotrás, ktoré môžete prejsť na horských bicykloch - zapožičanie patrí medzi hotelové služby. Hotel ponúka krytý bazén so slanou vodou aj vonkajší bazén v blízkosti hotela. Priaznivci zimných športov nedajú na Beskydy dopustiť vďaka vynikajúcim snehovým podmienkam; Pustevny na Radhošti, Lysá hora alebo Soláň miesta pre milovníkov zimných radovánok.

Petr Bezruč hotel Malenovice ubytovanie:
Hotel Petr Bezruč*** má k dispozícii 114 dvojlôžkových a trojlôžkových izieb, 7 štvorlôžkových izieb a 3 apartmány s celkovou kapacitou 290 lôžok. Každá izba je vybavená sociálnym zariadením, balkónom, telefónom a rádiom. Apartmány sa skladajú z 2 izieb (spálňa, obývacia izba) a sú navyše vybavené televíziou a chladničkou. Možnosť zapožičania TV na izbu. Hotel ponúka aj izby triedy LUX a Luxplus, ktoré majú zrekonštruované sociálne zariadenie a v prípade izby triedy Luxplus sú vybavené masážnymi sprchovacími kúty.

Ubytovanie Malenovice hotel Petr Bezruč stravovanie:
V hoteli sa nachádza príjemná reštaurácia (200 miest na sedenie, bezdrôtové pripojenie k internetu), útulná kaviareň a denný bar s terasou. Reštaurácia má celodennú prevádzku, zabezpečuje bohaté a pestré raňajky, obedy, večere. Možnosť prenájmu sály a salónikov na organizovanie rodinných osláv, spoločenských podujatí so zabezpečením živej alebo reprodukovanej hudby. Personál hovorí anglicky a nemecky.

Petr Bezruč hotel ubytovanie Malenovice služby:
Bezbariérový prístup. WIFI internet v kaviarni a vybraných izbách. Internet non-stop na recepcii. Parkovanie na hotelovom parkovisku, až 90 miest na státie. Recepcia k dispozícii 24 hod ponúka sekretárske služby a trezor. Nefajčiarske prostredie, pre fajčiarov sú vyhradené priestory. Ubytovanie s domácimi miláčikmi za poplatok. Hotel akceptuje: šeky "dovolenka" Cheque Déjeuner pre čerpanie dovolenky a relaxačných služieb na hoteli, ďalej poukazy Sodexo a to Relax Pass, Flexi Pass, Darčekový Pass a Fokus Pass. Kozmetické služby, manikúra, pedikúra a masáže - na objednávku.

Malenovice Petr Bezruč ubytovanie hotel aktivity:
Tichá lokalita v blízkosti Lysej hory s ľahkou dostupnosťou autom aj hromadnou dopravou. Novo otvorená soľná jaskyňa a whirlpool. Športové vyžitie: v hoteli fitnes, stolný tenis a futbal, elektronické šípky, biliard, telocvičňa. Vonkajšie - tenisové kurty, ruské kolky, ohnisko, bazénik. Krytý bazén so slanou vodou vyhrievaný veľkosť 6 x 12 m. Cykloturistika, zimné športy, bežkárske trasy, požičovňa športového vybavenia. Bowling až pre 8 hráčov. V dostupnej vzdialenosti od hotela (7-30 km) je niekoľko golfových ihrísk.

Hotel ubytovanie Malenovice Petr Bezruč konferencie:
Kongresová sála (až 220 miest), veľká sála (až 45 miest), 2x salónik (až 25 miest), 5x salónik (až 10 miest) - vhodné na školenia, prezentácie, kurzy, semináre, konferencie ... zaistenie cateringu.
Hotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - V hoteli je biliardHotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - hotel má reštauráciuHotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - možnosť pripojenia na internetHotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - k dispozícii letná terasaHotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - golfHotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - k dispozícii kavareňHotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - akceptuje creditné karty VISAHotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - tenis - v blízkosti hotelaHotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - krytý bazén v hoteliHotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - Iybz sú vybavené televízoromHotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - Izby s vlastnou toaletouHotel Frydlant nad Ostravici Petr Bezruc - v izbach je telefon